Szkolenie z animacji językowej

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie dotyczące zagadnień animacji językowej i gier integracyjnych podczas wymian młodzieży. Odbędzie się ono w dniach 18-21 listopada br. w siedzibie DMK. Tematyka ta jest niezwykle istotna i niezbędna do przeprowadzenia udanego programu wymiany. Przygotowanie gier językowych i integracyjnych nie tylko umacnia więzi pomiędzy uczestnikami, ale również pozwala uniknąć późniejszych nieporozumień i konfliktów w międzynarodowej grupie. Pozwala też na lepsze poznanie, przełamuje stereotypy oraz buduje trwałe wartości. Nie należy również zapominać o aspekcie rozwoju językowego i kulturowego. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną aktywne metody animacji językowej w różnych grupach wiekowych (również osoby dorosłe). Podczas szkolenia pracować będziemy aktywnie metodą warsztatową!

Szkolenie odbędzie się w terminie 18-21 listopada 2010 r. w Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku, ul. Św. Trójcy 4. Poprowadzą je trenerzy międzynarodowej wymiany młodzieży Agnieszka Błaszczak i Jakub Garsta. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Całkowity koszt szkolenia to 80 zł ( w cenie zakwaterowanie, wyżywienie, materiały i wszystkie koszty programowe). Program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 listopada br. Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu na szkolenie poinformujemy Państwa najpóźniej do 10 listopada br.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy odesłać mailowo na adres: koordynacja@dmk.pl lub przesłać faksem: +58 301-57-21.

>
Załączniki do pobrania:

Program
Karta zgłoszenia