Szkolenie dla animatorów

Zapraszamy do udziału w ostatnim tegorocznym szkoleniu dla animatorów wymian młodzieżowych, które odbędzie się w dniach 7-10 grudnia br. w Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku.
Koszt udziału 80 zł obejmuje noclegi, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

W programie szkolenia:

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży i jej zadania.

W jaki sposób przygotować dobry program wymiany międzynarodowej?

Etapy przygotowania udanego międzynarodowego spotkania młodzieży

Jakie aspekty programu są szczególnie ważne (współpraca z partnerem, współuczestnictwo młodzieży, zagadnienia międzykulturowe; ewaluacja, animacja językowa)

Metodyka spotkań polsko-niemieckich z wykorzystaniem aktywnych metod pracy z młodzieżą.Jako jednostce centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży zależy nam na jak najwyższym poziomie prowadzonej pracy na płaszczyźnie wymiany młodzieży. Staramy się też dzielić własnym doświadczeniem w tym zakresie i ułatwiać pracę szczególnie nowym osobom, które pragną realizować własne projekty. Warsztaty szkoleniowe przeprowadzą nasi trenerzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu polsko-niemieckich programów. W załączniku znajdą Państwo program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać mailem lub faxem. Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Jakub Garsta i Agnieszka Błaszczak, animatorzy polsko-niemieckiej i międzynarodowej wymiany młodzieży

Załączniki do pobrania:

Program
Karta zgłoszenia