Jugendkunstsommer, czyli Młodzieżowe Lato ze Sztuką 2019

W dniach od 21 do 26 lipca 2019 odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Spotkania Młodzieży z Polski, Czech i Niemiec we Flecken Zechlin (Mecklenburg Vorpommern). Na każdym takim Spotkaniu młodzież pochyla się nad tematem ważnym dla współczesnego świata. Hasłem tegorocznej edycji był „Klimastress” („Zmiany klimatyczne”). Młode Talenty wspólnie pracowały w następujących grupach warsztatowych:
– teatralnej
– filmowo-fotograficznej
– muzycznej
– rzeźbiarskiej
– malarskiej
– tanecznej
– graffiti.
Tradycyjnie wyniki tygodniowej, ciężkiej pracy każdej z grup zostały zaprezentowane pozostałym uczestnikom wyjazdu oraz prowadzącym, a także lokalnej społeczności.
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już w następnym roku. Zapewniamy nie tylko pełen profesjonalizm kadry prowadzącej warsztaty, ale również wspaniałą zabawę oraz uroki turystycznej okolicy pomorskiego regionu Niemiec.

Wyjazd na projekt zorganizowano we współpracy Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku oraz Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych (PZPOW) przy wsparciu finansowym Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Starostwa Powiatowego w Wejherowie.

Poniżej zamieszczamy pierwszą relację fotograficzną z projektu. Zapraszamy do udziału w kolejnych projektach!

 

]