Partnerzy

Od początku swojej działalności, tj. od 1992 roku nasze programy i projekty realizowaliśmy we współpracy z partnerami zagranicznymi i krajowymi. Wśród nich były instytucje pozarządowe i publiczne, placówki kształceniowe. Wielu naszym przedsięwzięciom na przestrzeni lat swój honorowy patronat udzielały znaczące osoby i instytucje. Przeprowadzenie działań statutowych nie byłoby możliwe bez wsparcia wielu grantodawców, sponsorów, darczyńców, mecenasów kultury zarówno publicznych, jak i prywatnych. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania.

Partnerzy krajowi (alfabetycznie)

Akademickie Centrum Kultury, Gdańsk
Centrum „Arupe”, Gdynia
Centrum Edukacji Nauczycieli, Gdańsk
Centrum Międzynarodowych Spotkań, Tuchomie
Centrum Współpracy Młodzieży, Gdynia
Dom Spotkań im. Angelus Silesiusa, Wrocław
Dziennik Bałtycki (Dziennik Polska), Gdańsk
Echo Miasta
Franciszkanie.pl, Kraków
Franciszkańskie Biuro Pielgrzymkowe „Patron Travel”, Warszawa
Fundacja „Parasol”, Bytów
Fundacja im. Stefana Batorego, Warszawa
Fundacja Nowy Staw
Gdańska Biblioteka PAN
Gdańska Fundacja Oświatowa, Gdańsk
Gdański Archipelag Kultury
Gimnazjum nr 1 w Kwidzynie
Gmina Muzułmańska, Gdańsk
Gimnazjum nr 12, Gdańsk
Grupa Zagranica, Warszawa
III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie
Kaszubski Uniwersytet Ludowy, Wieżyca
Kurier Bytowski
Miesięcznik „Pomerania”
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
Muzeum Narodowe, Gdańsk
Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk
Niezależna Gmina Wyznania Mojżeszowego, Gdańsk
Polskie Centrum Mediacji, oddział w Sopocie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Elbląg
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Warszawa
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Warszawa
Pomorskie Kuratorium Oświaty, Gdańsk
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych, Wejherowo
Program „Młodzież w Działaniu”, Warszawa
Publiczne Gimnazjum nr 2, Gdańsk
Radio Gdańsk
Radio Plus
Samorząd Województwa Pomorskiego
Samorządy miast i gmin na Pomorzu: Bytów, Parchowo, Żukowo
Samorządy powiatowe na Pomorzu: Gdańsk, Wejherowo, Puck, Lębork, Bytów, Kartuzy
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, Elbląg
Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Kwidzyniu
Stowarzyszenie Chrześcijańskich Szkół Wychowania, Kraków
Stowarzyszenie ewangelizacyjne Kerygmat, Kwidzyn
Stowarzyszenie Miłośników Kultury, Strzelce Krajeńskie
Towarzystwo Demokratyczne Wschód, Warszawa
Uniwersytet Gdański, Gdańsk
Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Warszawa
Wspólnota Kulturowa „Borussia”, Olsztyn
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6, Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 1 w Gdańsku-Brzeźno
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, Wejherowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Słupsk
Zespół Szkół Powiatowych nr 3, Kościerzyna
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, Gdańsk
Zespół Szkół Technicznych, Ustka
Zespół Szkół Zawodowych, Braniewo
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, Oddział Gdańsk
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, Zarząd Główny, Gdańsk
Związek Mniejszości Niemieckiej w Gdańsku
Związek Tatarów Polskich, Gdańsk
Związek Ukraińców w Polsce
Związek Ukraińskiej Młodzieży Niezależnej

Partnerzy zagraniczni

Adalbertus Jugend, Düsseldorf, Niemcy
Adalbertus Werk, Düsseldorf, Niemcy
Akademie Klausenhof
Behinderte Alternative Freizeit e.V., Rostock
Christian Schreiber Haus, Altbuchorst, Niemcy
Das Haus-der-Familie, Hamburg, Niemcy
Deutsch-Ponische Jugendwerk, Poczdam, Niemcy
DGB Jugendbildungsstätte Flecken Zechlin, Niemcy
Droste Haus Stiftung
Eine Welt Leipzig e.V., Lipsk, Niemcy
Ev. Landesjungendpfarramt Schulbezogene Jugendarbeit, Dresden, Niemcy
Experiment e.V., Bonn, Niemcy
Gmina Marktgemeinde Wendelstein, Niemcy
Haus am Maiberg, Akademie für politische und soziale Bildung, Heppenheim, Niemcy
Humanistyczny Uniwersytet, Charków, Ukraina
Grupa Mediacji Obwodu Ługańskiego, Ługańsk, Ukraina
Instytut Polski Wilno, Litwa
Instytut Polski, Düsseldorf , Niemcy
Internationaler Bund, Frankfurt nad Odrą, Niemcy
JS-Schanze, Hamburg, Niemcy
Kirchengemeinde St. Josef, Hamm, Niemcy
Krauschützer Heimatverein e.V., Elsterwerde, Niemcy
Landeshauptstadt München, Schul- und Kultusreferat, Monachium, Niemcy
Les Francas (L’educacion en mouvement), Francja
Lev Sapega Fundation (Fundacja Lwa Sapiehy), Witebsk, Białoruś
LOGO jugendmanagement, Graz, Austria
Lübecker Jugendring, Lubecka/Lubeka, Niemcy
Ludwig-Wolker Haus, Berlin, Niemcy
Miasto Saint-Junien, Francja
Teatr Eliksir, Kaliningrad/Królewiec, Rosja
Ukraińska Akademia Ludowa, Charków, Ukraina
WaBeQ Waller Beschäftigungs- und Qualifizierungsgesellschaft mbH gemeinnützig, Bremen, Niemcy
Vilniaus dailės akademija (Akademia Sztuk Pięknych), Vilnius/Wilno, Litwa
Žemaičių kultūros draugija (Stowarzyszenie Kulturalne Żmudzinów), Litwa

Honorowi patroni

Minister Generalny Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych, Rzym
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP
Marszałek Senatu RP
Marszałek Województwa Pomorskiego
Prezydent Gdańska
Metropolita Gdański
Konsul Generalny Niemiec w Gdańsku
Konsul Honorowy Litwy w Gdańsku
Prowincjał Braci Mniejszych Konwentualnych w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress