Kobieta, która wspiera mężczyznę

11 stycznia 2018
autor:

Kobieta, która wspiera mężczyznę

TERMIN:

9 - 11 lutego 2018

REKOLEKCJE DLA KOBIET

TEMAT:   

Kobieta, która wspiera mężczyznę.

Jak naprawić popełnione błędy w relacji mężczyzna - kobieta? Jak zmieć to co trudne i nieudane? Jak dojrzewać w swojej kobiecości, by być gotową na mądry dar z siebie? W oparciu o biblijne postaci kobiet powiemy co oznacza powołanie kobiety do bycia „odpowiednią pomocą” dla mężczyzny. Przedstawimy ten temat w wielości relacji: żona – mąż; matka –syn; dziewczyna – chłopak; koleżanka – kolega; brat - siostra. Gdy Bóg stworzył człowieka uczynił go mężczyzną i kobietą (isz; isza – maż; mężyna). Ewę, nazwał ezer kenegdo  co oznacza wspierająca u jego boku. To połączenie w planie Bożym jest darem, ale też zadaniem dla każdej z osób na drodze do pełni człowieczeństwa. Powiemy jaki jest zamysł Boży dla relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, w jaki sposób kobieta jest darem dla mężczyzny i jaki ma ona wpływ na jego dojrzewanie do odpowiedzialności i ojcostwa. Powiemy ile zyskuje kobieta i jaką wartość stanowi dla jej rozwoju budowanie dobrych relacji z mężczyznami. Powiemy co takiego musi dokonać się w samej kobiecie, aby piękne relacje w jej życiu były możliwe.  

DLA KOGO?

„Kobieta, która wspiera mężczyznę” to rekolekcje skierowane do kobiet, zarówno wolnych jak i zamężnych.

KOSZT REKOLEKCJI ZA OSOBĘ:

Proponujemy opcje dla jednej osoby:
  • 190 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne, bez noclegu
  • 220 zł – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój pięcioosobowy - piętro IV
  • 230 zł - nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój czteroosobowy - piętro IV
  • 250 zł - nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój trzyosobowy - piętro III
  • 290 zł - nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój dwuosobowy - piętro III
  • 330 zł - nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój dwuosobowy z łazienką - piętro I
  • 330 zł - nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój jednoosobowy - piętro II
  • 480 zł - nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój jednoosobowy z łazienką (apartament) - piętro I
Dwie łazienki z prysznicem, toaletą (WC) na każdym piętrze po prawej i lewej stronie. Potwierdzeniem w udziału w sesji rekolekcyjnej jest dokonanie pełnej opłaty według wybranej przez siebie opcji w zgłoszeniu, na niżej podane konto do 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji. Brak opłaty rozumiemy jako wycofanie się z udziału w rekolekcjach. Zabieg ten pozwala nam przyjąć określoną ilość osób bez niepotrzebnego blokowania miejsc. DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO 80-822 GDAŃSK UL. ŚW. TRÓJCY 4 PNB Paribas Bank Polska S.A. ul.Okopowa 7, 80-819 Gdańsk BIC: PPAB PLPK nr konta w PLN: 29 1600 1303 1849 0332 9000 0001

REKOLEKCJE POPROWADZĄ:

o. dr Robert Zbierański: franciszkanin, pedagog, duszpasterz gdańskiej wspólnoty akademickiej San Damiano, prowincjalny moderator Ruchu Światło-Życie, wykładowca Seminarium Franciszkanów w Łodzi, zastępca dyrektora Domu Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana Kolbego.

o. Piotr Pliszka OFMConv., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.

Irena Neumueler: teolog, pedagog, doradca chrześcijański, trener rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na wydziale teologicznym. Ma doświadczenie pracy nauczycielskiej i wykładowcy. Jest pomysłodawczynią i autorką Programu Status Feminae oraz prezesem Fundacji Status Feminae; właścicielką firmy szkoleniowej InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ. Jej pasją od wielu lat jest towarzyszenie i wspieranie w rozwoju duchowym i osobistym drugiego człowieka.

ZAPISY:

telefonicznie: +48 609 113 117 +48 58 301 57 21 e-mail: biuro@dmk.pl e-mail: rekolekcje@dmk.pl fb kobieta, która wspiera  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress